169548 هرچقدر کمتر ورزش کنید بیشتر لاغر میشوید

پیاده روی

کسانی که روزی ۳۰ دقیقه‌ در روز ورزش می‌کنند، بیشتر از میزان مورد انتظار کالری می‌سوزانند. در واقع تمرین به مدت یک ساعت در روز در کاهش وزن فرقی با تمرین نیم ساعت در روز ندارد.

محققان با انجام آزمایشاتی بر روی ۶۰ داوطلب دریافتند که نیم ساعت ورزش در روز در کاهش وزن و سوزاندن کالری موثرتر از یک ساعت ورزش در روز است.

طبق مطالعاتی که در مجله آمریکایی فیزیولوژی به چاپ رسیده است، ۳۰ دقیقه‌ ورزش در روز به اندازه ۶۰ دقیقه‌ ورزش و حتی بیشتر، در کم کردن وزن تاثیرگذار است.

در این تحقیقات ۶۰ نفر سنگین وزن به مدت ۱۳ هفته‌ مورد بررسی قرار گرفتند. ۳۰ نفر در برنامه ورزشی یک ساعت در روز ثبت‌نام کردند و ۳۰ نفر دیگر در برنامه ورزشی ۳۰ دقیقه‌ در روز ثبت‌نام کردند. تیم تحقیقاتی دریافتند که ۳۰ دقیقه‌ ورزش در روز برای کم کردن وزن کافی است.

یکی از محققان می‌گوید:‌ به طور متوسط، مردانی که ۳۰ دقیقه‌ در روز ورزش می‌کنند در سه ماه ۳٫۶ کیلوگرم وزن کم می‌کنند،‌ در حالی که کسانی که یک ساعت در روز ورزش می‌کنند حدود ۲٫۷ کیلوگرم وزن کم می‌کنند. کاهش جرم بدن در هر دو گروه چهار کیلوگرم بوده است.

طبق آزمایشات ، بعد از نیم ساعت ورزش در روز افراد علاقه و انرژی بیشتری برای انجام فعالیت فیزیکی در روز دارند، اما کسانی که روزی ۶۰ دقیقه‌ ورزش می‌کنند، بیشتر غذا می‌خورند و کمتر فعالیت را ادامه می‌دهند.


مرتبط:

بهترین روش از بین بردن چربی ها و شش تکه کردن شکم

%D8%A2%D8%A8 %DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86 %DA%86%D8%B1%D8%A8%DB%8C %D8%B4%DA%A9%D9%85 هرچقدر کمتر ورزش کنید بیشتر لاغر میشوید

اگر از چربی های اضافه روی شکم و اطراف شکم خسته شده اید  مطلب را دنبال کنید

به راحتی میتوانید با تمرینات abs

عضلات شکم و کمر خود را تقویت کنید و

چربی های اضافه شکم را آب کرده به تناسب اندام دلخواه برسید

 

همه انچه برای رسیدن به یک فرم شکم،

کمر و میان تنه زیبا و ایده آل به آن نیاز دارید.

 

برنامه تمرینی منحصر به فرد برای تکه تکه کردن ماهیچه های شکم!

چربی سوزی به روش Abs -آب کردن چربی های اضافه شکم

 

تقویت ماهیچه های شکم و کمر

 شش تکه کردن عضلات شکم(۶پک شکم)

از بین بردن چاقی به روش Abs

آب کردن چربی های مقاوم!

رفع  گودی کمر ، قوس کمر،جلو آمدن شکم

 رفع مشکلات در ستون مهره ها

و…

توشیحات بیشتر..

naghdi1 هرچقدر کمتر ورزش کنید بیشتر لاغر میشویدposti1 هرچقدر کمتر ورزش کنید بیشتر لاغر میشوید