1401138 879 خطرناک ترین و هیجانی ترین ورزشهای جهان

 

ورزش فقط آن دسته از بازی های معمولی نیست که می شناسیم  ،بلکه در جهان ورزشهایی وجوددارد که بسیار خطرناک هستند، و برای سلامتی مفید نیستند ما شنیده ایم. ورزش کنید تا سالم بمانید، اما منظور این دسته از ورزشها نیستند .دراین بخش  خطرناک ترین و هیجان آورترین ورزشها را معرفی می کنیم.

،ورزش از هر نوعی می تواند برای سلامت بدن مفید باشد اما برخی ورزش ها هستند که بیشتر خطرناکند تا سالم.

این ورزشها هیجانی به انسان وارد می کنند در هیچ جای دیگر قابل تجربه نیست. در اینگونه سرگرمی و ورزش ها هر فرد باید حرکتی عجیب را در محلی خطرناک انجام دهد از این رو هر ثانیه انجام آن ها می تواند به عنوان آخرین لحظه زندگی باشد.
** اسنوبرد در آتش فشان

1401138 879 خطرناک ترین و هیجانی ترین ورزشهای جهان

یکی از ورزش های جدید و عجیبی که چند وقتی می شود در نیکاراگوئه آغاز شده، اسنوبرد سواری بر روی کوه اتش فشان است. دراین ورزش باید به بالای یک کوه فعال آتش فشانی رفته و از آنجا تنها با استفاده از یک تخته اسنوبرد به سمت پایین حرکت کرد. این درحالی است که اسنوبرد تنها برای برف ساخته شده است و روی سنگلاخ های کوه آتش فشانی کنترلی روی آن نخواهید داشت از این رو ورزشکاران با سرعتی بیش از ۸۰ کیلومتر به سمت پایین حرکت می کنند و معمولا سالانه مجروحین زیادی به جا می گذارد.

** اسکیت برزخی

1401135 309 خطرناک ترین و هیجانی ترین ورزشهای جهان

هندی ها که کارهای عجیب بسیاری انجام می دهند چندی پیش یک نوع اسکیت بازی باورنکردنی را در کشورشان ساختند. در این نوع اسکیت بازی که به نام برزخی شناخته می شود ورزشکار باید به حدی انعطاف داشته باشد که بتواند زیر خودروها اسکیت بازی کند. رکورد غیر رسمی این ورزش در دست پسربچه ای به نام “آنیکت چینداک” است که توانسته از زیر ۵۷ خودرو عبور کند.

** ترن سواری

1401137 772 خطرناک ترین و هیجانی ترین ورزشهای جهانیکی از ورزش های عجیبی که در آلمان به وجود آمده است به نام ترن سواری شناخته می شود. در این ورزش باید افراد به هر نحوی روی ترن رفته و هنگامی که قطار با سرعت در حرکت است تعادل خود را روی آن حفظ کنند. این ورزش تا به حال کشته و مجروحان بسیاری را داده است. این سرگرمی در سال ۱۹۸۰  اختراع شد که البته پس از مدتی فراموش گردید اما در سال ۲۰۰۵ بار دیگر موجی از ترن سوارها در آلمان ظهور کردند.

** پرتاب در استخر

 

 

 

 

 

1401134 403 خطرناک ترین و هیجانی ترین ورزشهای جهان

 

در نزدیکی دریاچه های عمیق یا استخرهای بزرگ ورزشی عجیب انجام می شود که هیچکس هدف از انجام آن را نمی داند. در این ورزش افراد مختلف درون یک منجنیق انسانی قرار گرفته و سپس به اسمان شلیک می شوند. این افراد پس از طی مسافتی با سرعت به اب برخورد کرده و ورزش به اتمام میرسد! در این سرگرمی معمولا افرادی شرکت می کنند که ترس از اب یا پرواز نداشته باشند زیرا فرد پرتاب شده نزدیک به ۸ متر را در آسمان پرواز می کند و سپس با شدت به آب می خورد.

** راه رفتن روی کش

 

1401136 635 خطرناک ترین و هیجانی ترین ورزشهای جهان

 

با ورزشی به نام حفظ تعادل و راه رفتن روی طناب آشنا هستید اما یکی از عجیب ترین ورزش هایی که این روزها در دنیا طرفداران بسیاری دارد راه رفتن روی کش است. در این ورزش یک بند کوهنوردی بین دو نقطه در ارتفاع بالا بسته می شود اما نکته اینجاست که این طناب کوهنوردی به علت کشیده شدن زیاد حالتی ارتجاعی پیدا کرده است و حفظ تعادل روی آن بسیار سخت است. رکورد این ورزش در دست فردی به نام “کریستین چو” است که در ارتفاع ۱۰۰۰ متری فاصله بین دوصخره را طی کرد.

** توپ زوربینگ

1401139 307 خطرناک ترین و هیجانی ترین ورزشهای جهاندر سال ۲۰۰۰ ورزشی جدید دنیا را فرا گرفت که در نوع خود بسیار عجیب و باورنکردنی بود. در این ورزش، افراد باید وارد توپی به نام زوربینگ می شدند و سپس از بالای تپه یا یک سطح شیبدار با سرعت به پایین حرکت می کردند. ریشه این ورزش به نیوزیلند می رسد و دقیقا فایده ای جز سرگیجه، بهم ریختن سیستم گوارشی و … برای ان پیدا نشده است.


مرتبط:

آموزش کامل پارکور

  %D8%AE%D8%B1%DB%8C%D8%AF %D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA%DB%8C %D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4 %DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%84 %D9%BE%D8%A7%D8%B1%DA%A9%D9%88%D8%B1 خطرناک ترین و هیجانی ترین ورزشهای جهان

آموزش کامل پارکور

 

با یاد گرفتن پارکور هرگز هیچ مانعی در مقابل شما نخواهد بود

حرکات استثنایی پریدن از ارتفاع و حرکات نمایشی را یاد بگیرید   

parkur خطرناک ترین و هیجانی ترین ورزشهای جهان

پکیج آموزش کامل  پارکور

 در قالـب چهار حلقه دی وی دی قابل اجرا بر روی

کامپیوتر و دستگاه های پخــــــــــــــش کننده های خانگی

   این پک خود شامل دو مجموعه آموزشی مجزا در دو حلقه دی وی دی

و همچنین مستندی بسیار زیبا از پارکــــــــــــــــــــور کاران لندن

و یک هـــــــــــــــدیه بسیار زیبای مربوط به پارکور

        دی وی دی هدیه شامل حدود ۳ ساعت ویدئوی با کیفیت بالا می باشد.

دو مجموعه آموزشی مجزای پارکور +  مستند حرکات پارکور لندن  + هدیه فوق العاده پارکور

توشیحات بیشتر

naghdi1 خطرناک ترین و هیجانی ترین ورزشهای جهانposti1 خطرناک ترین و هیجانی ترین ورزشهای جهان