1146469 659651924064649 743995824 n درباره مکمل ورزشی  کراتین TRAC بیشتر بدانیمامروز درباره  مکمل ورزش  TRACصحبت میکنیم، از فواید آن گرفته تا ویژگیهای منحصر بفرد آن . این مکمل، ساخت شرکت MHP است که به شیوه کاملا طبی درست شده است،  تا  عضلات نیرومندی را بوجود آورد که حتی تصورش را هم نمی توانید  بکنید.

TRAC ترکیبی ست از همه فواید کراتین، اکسید نیتریک و فناوری رهاسازی تدریجی، اما نه در ۳ مکمل، بلکه در یک مکمل برتر علمی…! گفتنی ست که این یگانه پیشرفت بزرگ در تاریخ مکملهای پروتئینی ورزشی به شمار می آید! کراتین TRAC محصول شرکت MHP به روش مهندسی علمی ساخته شده است تا برای شما یک توده عضلانی و قدرتی غیرقابل تصور به ارمغان آورد!

TRAC ترکیبی ست از همه فواید کراتین، اکسید نیتریک و فناوری رهاسازی تدریجی، اما نه در ۳ مکمل، بلکه در یک مکمل برتر علمی…! گفتنی ست که این یگانه پیشرفت بزرگ در تاریخ مکملهای پروتئینی ورزشی به شمار می آید! TRAC اولین کراتین همراه با نیترو می باشد. این کراتین دارای فناوری منحصر به فرد رهاسازی تدریجی Micro-encapsulation به منظور ارسال دو ترکیب اولیه آرژنین و کراتین می باشد. همچنین در این مکمل از سیستم ارسال اختصاصی مواد به منظور افزایش ارزش حیاتی دو ماده آرژنین و کراتین و رهاسازی تدریجی آنها در هنگام نیاز استفاده شده است.

با امتداد یافتن ارسال مواد به بدن و بهبود ارزش حیاتی ترکیبات، نه تنها بدنسازکاران دارای تمرینات سخت و پاورلیفترها و ورزشکاران دونده از آن سود خواهند برد، بلکه برای نخستین بار ورزشکاران استقامتی نیز می توانند از خواص کراتین ارتقاء یافته و پر بازده موجود در این مکمل بهره ببرند!

TRAC اولین و تنها مکمل موجود در بازار مکملهای غذایی ست که دارای انتقال اختصاصی TRT Nitro-Loading می باشد.

ویژگی های کراتین TRAC:

– بدون شکر
– بهبود انتقال کراتین
– افزایش سطح انرژی
– بهبود جذب و ارزش حیاتی مواد
– تنظیم سلولها و ترمیم DNA
– آنتی اکسیدان و حمایت کننده سیستم دفاعی بدن
– ارسال ممتد مواد غذایی
– تحریک غدد دوپامین، آدرنالین و نوراپینفرین
– افزایش جریان خون


پیشنهادی:

%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4 %DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%84 %D8%A8%D8%AF%D9%86%D8%B3%D8%A7%D8%B2  %D8%AD%D8%B1%D9%81%D9%87 %D8%A7  درباره مکمل ورزشی  کراتین TRAC بیشتر بدانیم

آموزش بدنسازی با سیستم Muscle & Fitness Series

همراه با هدیه ویژه :آموزش بدنسازی با رونی کلمن

 naghdi1 درباره مکمل ورزشی  کراتین TRAC بیشتر بدانیمposti1 درباره مکمل ورزشی  کراتین TRAC بیشتر بدانیم

ادامه مطلب آموزش کامل بدنسازی – Muscle and Fitness