حرکات پا به توپ مسی ۹ ساله اردبیلی – دانلود کلیپ مسی اردبیلی

کلیپ مسی اردبیلی؛این  فیلمی هست که در برنامه ۹۰ تنها بخشی از این فیلم پخش شده است و این فیلم کامل حرکات و بازی امیرحسین حاجی زاده است.
امیرحسین حاجی زاده متولد ۳۰ مرداد ۸۳ است و اکنون پشت نیمکت کلاس چهارم دبستان می نشیند. او از شش سالگی به مدرسه فوتبال می‌رود و از همان روزها هم به قدری با استعداد نشان داده که پدرش تمام بازی‌های اورا ضبط می‌کند.

amirhossein hajizadeh کلیپ مسی اردبیلی نابغه 9 ساله فوتبال

حرکات پا به توپ مسی ۹ ساله اردبیلی – کلیپ مسی اردبیلی

دانلود کلیپ مسی اردبیلی نابغه ۹ ساله فوتبال

این پسر بچه ۹ ساله حرکاتی تکنیکی شبیه به آنچه از مسی دیده‌ایم، انجام می‌داد و جالب اینکه همه این حرکات در حین بازی ضبط شده بود و نمایشی نبود.

حرکات پا به توپ امیرحسین که تحسین عادل فردوسی‌پور را هم به دنبال داشت، مورد توجه علی دایی هم قرار گرفته. مهدی شیخلووند مربی او در مدرسه فوتبال این را می‌گوید و اضافه می‌کند: «علی آقا حتی گفتند اگر مشکل خروجی نداشته باشد، می‌شود با رایزنی با چند مدرسه فوتبال اروپایی او را به خارج بفرستیم.» آنها همین امسال وقتی پرسپولیس در اردوی سرعین بود، فیلم ۱۰  دقیقه‌ای حرکات امیرحسین را به علی دایی نشان داده‌اند و او قول داده در به ثمر رساندن این استعداد اردبیلی کمک کند.

**فعلا با هیچ باشگاهی قرارداد نبسته است**
پیشنهاد باشگاه رئال مادرید به مسی ایرانی :

عادل فردوسی‌پور در این خصوص گفت «این پدیده که فیلم‌هایش را پخش کردیم با پیشنهادهای مختلفی روبرو شده است. یکی از این پیشنهادها از رئال مادرید است.

عزیز حاجی‌زاده پدر امیرحسین هم در صحبت‌های کوتاهش با خبرنگار سایت گل از خدماتی می‌گوید که مدرسه فوتبال برای او انجام می‌دهد: «آن‌ها مرتب امیرحسین را زیرنظر دارند و پیش مشاور تغذیه، بدن سازی و روان شناسی می‌برند». هرچند که همان‌قدر که به استعداد پسرش ایمان دارد، روی کمک ویژه‌ی علی دایی هم حساب کرده است.

هر چند هم راه تا به ثمر رسیدن این استعداد طولانی و ناهموار به نظر برسد، تکنیکی که امیرحسین نشان داد نوید تولد یک علی دایی دیگر را می‌دهد. شاید این بار یک دایی «روی زمین» متولد شود؛ البته به کمک همان دایی که روی هوا فوق‌العاده بود.

سایت اسپانیایی AS به انتشار فیلمی از کودک ۹ ساله ایرانی (امیرحسین حاجی زاده) پرداخته و از وی به عنوان یکی از ستارگان آینده فوتبال جهان نام برده است.

در این فیلم به استعداد ناب این کودک ایرانی و مهارت او با توپ پرداخته شده است.

در توضیحات این سایت معروف اسپانیایی آمده  که خیلی زود باشگاه های بزرگ برای به خدمت گرفتن این کودک ایرانی اقدام خواهند کرد.

وحید جعفری مدیر بخش خاورمیانه آل اشپورت اظهار داشت: با توجه به تعاملاتی که شرکت ما در امارات با باشگاه رئال مادرید دارد، وقتی هنرنمایی این نوجوان ۹ ساله را دیدم، کلیپ بازی های او را به اسپانیا فرستادم. از آنجایی که میشل سالگادو بازیکن سابق رئال مادرید و تیم ملی فوتبال اسپانیا هر چند وقت به دوبی تردد دارد و این فیلم را دیده بود، قرار گذاشته ایم تا با او در دوبی در رابطه با انتقال این بازیکن به اسپانیا بحث هایی را مطرح کنیم.
البته آنچه که در نود دیدیم تنها یک دهم این فیلم بود. عزیز حاجی‌زاده پدر امیرحسین هم همان‌قدر که به استعداد پسرش ایمان دارد، روی کمک ویژه‌ علی دایی هم حساب کرده است.

به امید روزای بهتر برای فوتبال کشورمان

 


مرتبط:

خرید اینترنتی کامل ترین مجموعه آموزش حرکات نمایشی استثنایی و فوق العاده با توپ

خر د آموزش فوتبال سبک آزاد کلیپ مسی اردبیلی نابغه 9 ساله فوتبال
با توپ فوتبال جادو کنید! اسرار حرکات نمایشی با توپ

 

 آموزش کامل حرکات نمایشی با توپ

 

آموزش مهارت ها تکنیک های شخصی و حرفه ای کریس رونالدو، مسی،رونالدینهو

 

توضیحات بیشتر؟ اینجا کلیک کنید..

naghdi1 کلیپ مسی اردبیلی نابغه 9 ساله فوتبالposti1 کلیپ مسی اردبیلی نابغه 9 ساله فوتبال