تاثیر لیمو ترش در لاغری

تاثیر لیمو ترش در لاغری تاثیر لیمو ترش در لاغری

تاثیر لیمو ترش در لاغری

لیمو خاصیت ضدباکتریایی، ضدویروسی، تقویت کننده سیستم دفاعی بدن، کاهش دهنده وزن، هضم کننده و تصفیه کننده کبد را دارد. لیمو دارای املاح و ترکیبات زیادی مانند اسید سیتریک، کلسیم، منیزیم ، ویتامین C، فلاوانوید، پکتین و لیمونین است که ایمنی بدن را ایجاد می کند و با عفونت ها مقابله می کند.

لیموترش و لاغری

کسانیکه می خواهند خود را لاغر کنند اگر صبح ناشتا آب لیمو ترش را با یک لیوان آب مخلوط کنند و مقدر کمی عسل بآن اضافه نمایند و آنرا بنوشند تا ظهر گرسنه نخواهند شد و بدین ترتیب از شر چربیهای اضافی راحت خواهند شد برای اینکه سریع‌تر به وزن ایده‌آل خود برسید بهتر است قبل از خوردن صبحانه، آب با لیمو ترش بنوشید.بهتر است از لیموترش تازه استفاده کنید.همراه با ان میتوانید از عسل هم استفاده کنید و آن را به صورت شربت میل کنید.

یک برش لیمو ترش را درون یک لیوان آب گرم ریخته و میل کنید.

نوشیدن آب گرم همراه با لیمو، با رفع سستی و تنبلی از سیستم گوارش، به کاهش وزن کمک می‌کند.

لیمو ترش بعلت داشتن خواص اسیدی ضد عفونی کننده قوی است . حتی اگر در مسافرتها به آب آشامیدنی مشکوک هستید و می ترسید از آن بنوشید کافی است چند قطره آب لیمو ترش را در آن بریزید . آب ر ا کاملا استرلیزه کرده و میکربهای موجود در آب را از بین می برد

لیموترش در طب سنتی

لیمو ترش در طبیعت سرد  و تر پیدا میشود و در ترکیبات آن ویتامینهای سی و پی  زیاد موجود است به هضم غذا کمک و مقوی جگر است. لیموی ترش در امراض جگرمورد استفاده قرار میگیرد ، لیمو اثر مخصوص در جوان نگاه داشتن شرایین دارد…. لیمو برای معالجه روماتیسم نیز بکار میرود و این میوه ضد عفونی کننده بسیار قوی است برای رفع تشنگی و جلوگیری از دل  بدی نیز مفید است.

 سایر خواص لیمو ترش:

*لیموترش عامل زیبایی

لیمو ترش یک ماده تقویت کننده زیبایست و باعث افزایش سلامتی، طراوت، شادابی، جوانی و نیروی حیات می شود.

*لیمو ترش استرلیزه کننده آب مشکوک

دلیل توصیه می شود اگر در مسافرت به آب آشامیدنی مشکوک شدید به آن چند قطره لیمو ترش اضافه کنید و بعد از آن، آب استرلیزه شده را می توانید نوش جان کنید.

*لیموترش درمانگر بیماری ها

همچنین آب لیمو ترش که ماده ای خنک کننده (سرد کننده) است باعث از بین بردن سموم میکروب بیماری هایی مانند دیفتری، حصبه و برخی امراض مهلک و خطرناک می شود؛

*رابطه لیموترش و دندان ها

لیموترش باعث محافظت از دندان ها و لثه ها و حفظ سلامت آنها می شود،

*تاثیر لیموترش بر حافظه
 
لیموترش تقویت کننده حافظه نیز است؛

*لیموترش از بین برنده خستگی

*لیموترش درمانگر سردرد و سکسکه

گذاشتن یخ لیمو ترش روی زبان سکسکه را درمان می کند؛ مخلوط آب لیمو ترش و آب به همراه شکر یا عسل نوشیدنی مناسبی برای انواع درد مریضی ها است.


روشی شگفت انگیر برای کاهش وزن و آب کردن چربی های شکمی

آموزش تناسب اندام و از بین بردن چربی های شکم در ۹۰ روز

%D8%A7%D8%B2 %D8%A8%DB%8C%D9%86 %D8%A8%D8%B1%D8%AF%D9%86 %DA%86%D8%B1%D8%A8%DB%8C %D8%AF%D9%88%D8%B1 %DA%A9%D9%85%D8%B1 %D9%88 %D8%B4%DA%A9%D9%85 تاثیر لیمو ترش در لاغری

توضیحات کامل