خداحافظی باشکوه مهدی مهدوی کیا از دنیای فوتبال در دیدار دوستانه پیشکسوتان پرسپولیس و آث میلان

خداحافظی مهدوی کیا در بازی پیشکسوتان 3 خداحافظی مهدی مهدوی کیا از دنیای فوتبال

خداحافظی مهدی مهدوی کیا

 

مهدی مهدوی‌کیا هافبک راست و سرعتی تیم فوتبال پرسپولیس در پایان دیدار خیریه ستارگان میلان و ستارگان پرسپولیس به صورت رسمی و برای همیشه از بازی  خداحافظی کرد و در ورزشگاه دور افتخار زد.

این بازی تاریخی به بهانه خداحافظی مهدی مهدوی‌کیا از دنیای فوتبال برگزار شد و پرسپولیسی ها قصد داشتند با آن خاطره تلف خداحافظی در فینال جام حذفی را از ذهن کاپیتان سابق پرسپولیس پاک کنند که در پایان با حضور ده ها هزار نفری تماشاگران و دور افتخار مهدوی کیا در حضور بسیاری از بزرگان پرسپولیس در آزادی این اتفاق رخ داد.

بیش از ۶۰ هزار تماشاگر برای تماشای بازی پیشکستوتان پرسپولیس و ستارگان آث میلان به ورزشگاه آزادی رفته بودند.

خداحافظی مهدوی کیا در بازی پیشکسوتان 2 خداحافظی مهدی مهدوی کیا از دنیای فوتبال

 

تماشاگران حاضر در ورزشگاه با شعار مهدی مهدوی‌کیا، خداحافظ خداحافظ، او را همراهی می‌کردند…هواداران تابلوهایی که روی آن عدد ۲ پیراهن مهدی مهدوی‌کیا نقش بسته بود را در دست گرفته بودند.

خداحافظی مهدوی کیا در بازی پیشکسوتان 6 خداحافظی مهدی مهدوی کیا از دنیای فوتبال

خداحافظی مهدی مهدوی کیا

مهدوی کیا که قبل از این یک‌بار در پایان دیدار تیم‌های پرسپولیس و سپاهان از فوتبال خداحافظی کرده بود، در پایان دیدار با میلان خداحافظی شیرین‌تری داشت. او در بازی مقابل ستارگان آث میلان پیراهن شماره ۱۷ را از فرشاد پیوس گرفت و تا پایان دیدار در زمین حضور داشت.

خداحافظی مهدوی کیا در بازی پیشکسوتان 81 خداحافظی مهدی مهدوی کیا از دنیای فوتبال

وی در حالیکه اشک می‌ریخت و مورد تشویق شدید هواداران پرسپولیس قرار داشت، دور ورزشگاه را چرخید و به ابراز احساسات هواداران پاسخ داد و در نهایت راهی رختکن شد.

خداحافظی مهدوی کیا در بازی پیشکسوتان 9 خداحافظی مهدی مهدوی کیا از دنیای فوتبال

خداحافظی مهدی مهدوی کیا

 

“خدانگهدار با تعصب با اخلاق”

ترکیب بازیکنان:

ترکیب آث میلان: سباستین روسی( از دقیقه ۴۶ سیمونه براگیلو)، فرانکو باره‌سی، بوبان( از دقیقه ۵۲ ابراهیم‌با)، کاربونه( از دقیقه ۲۴ کریستین لانتیونیتی) استفانو اودو، آلبرگیو امانی، گتوزو، مالدینی، ماسیمو، ماسارو، دانیل سیمیچ( از دقیقه ۵۶ پانکارو)

خداحافظی مهدوی کیا در بازی پیشکسوتان 7 خداحافظی مهدی مهدوی کیا از دنیای فوتبال

در ترکیب پیشکسوتان پرسپولیس هم بهروز سلطانی، محمد پنجعلی، مرتضی فنونی‌زاده، حمید درخشان، حمید استیلی، ناصر محمدخانی (مرتضی کرمانی‌مقدم)، رضا شاهرودی (علیرضا امامی‌فر)، فرشاد پیوس (مهدی مهدوی‌کیا)، پژمان جمشیدی، کریم باقری و محسن عاشوری حضور داشتند.

خداحافظی مهدوی کیا در بازی پیشکسوتان 5 خداحافظی مهدی مهدوی کیا از دنیای فوتبال

داحافظی مهدی مهدوی کیا

 

نتیجه بازی:خ

تیم ستارگان آث میلان موفق شد تیم پیشکسوتان پرسپولیس را با نتیجه ۳ بر ۱ در ورزشگاه آزادی شکست دهد. پائولو مالدینی مدافع ستارگان آث میلان در پایان بازی گفت: «به ما خیلی خوش گذشت و مردم احساس خوبی نسبت به یکدیگر داشتند.»

خداحافظی مهدوی کیا در بازی پیشکسوتان 11 خداحافظی مهدی مهدوی کیا از دنیای فوتبال

خداحافظی مهدی مهدوی کیا

 

خداحافظی مهدی مهدوی کیا

مهدی مهدوی‌کیا پس از خداحافظی‌اش در بازی ستارگان میلان و پرسپولیس گفت: همه از این بازی راضی بودند و تماشاگران هم لذت بردند. آنها برای پیشکسوتان پرسپولیس آمدند و برایشان سنگ تمام گذاشتند، باید تشکر ویژه از آنها بکنند.همچنین تشکر ویژه‌ای از کسانی که این بازی را برگزار کردند باید انجام دهم.من بسیار راضی هستم که در چنین روزی از فوتبال کنار رفتم. البته من قبلا خداحافظی کرده بودم ولی این بازی هم خاطره خوشی برای من شد. من باید از مردم و پیشکسوتان پرسپولیس و همین‌طور آنهایی که این بازی را برگزار کردند تشکر کنم.

مهدوی‌کیا در ادامه در مورد پوشیدن پیراهن شماره ۱۷ پرسپولیس گفت: من در یک بازی خیلی عجیب و غریب این پیراهن را از آقا فرشاد گرفته بودم و خاطرات خوبی از این پیراهن داشتم. امروز هم خیلی خوشحالم که این پیراهن را پوشیدم و  دوست داشتم با شماره ۱۷ از فوتبال خداحافظی کنم.

مهدوی‌کیا در خصوص بستن بازوبند کاپیتانی عنوان کرد: از حرکت آقای پنجعلی غافلگیر شدم. ایشان کار بسیار بزرگی کرد و از او تشکر می‌کنم. امروز همه سنگ تمام گذاشتند.

مهدوی‌کیا در پایان گفت: باید از میلانی‌ها هم تشکر کنیم آنها امروز خیلی خوب و جنتلمنانه با ما بازی کردند و اتفاقات قشنگی را رقم زدند. خود من هم روز خوبی را پشت سر گذاشتم و آن روز تلخ را فراموش کردم

 


مرتبط:

خرید اینترنتی کامل ترین مجموعه آموزش حرکات نمایشی استثنایی و فوق العاده با توپ

%D8%AE%D8%B1 %D8%AF %D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4 %D9%81%D9%88%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D9%84 %D8%B3%D8%A8%DA%A9 %D8%A2%D8%B2%D8%A7%D8%AF خداحافظی مهدی مهدوی کیا از دنیای فوتبال
با توپ فوتبال جادو کنید! اسرار حرکات نمایشی با توپ

 

 آموزش کامل حرکات نمایشی با توپ

 

آموزش مهارت ها تکنیک های شخصی و حرفه ای کریس رونالدو، مسی،رونالدینهو

 

توضیحات بیشتر؟ اینجا کلیک کنید..

naghdi1 خداحافظی مهدی مهدوی کیا از دنیای فوتبالposti1 خداحافظی مهدی مهدوی کیا از دنیای فوتبال

محصولات دیگر:

مستند زندگینامه زین الدین زیدان

چگونه رونالدو به یک بازیکن بزرگ تبدیل شد

مستند گلهای رونالدینهو در بارسا

مستند ۲۰۰ گل برتر فرانچسکو توتی

مستند لحظات به یادماندنی تاریخ فوتبال بارسلونا