خوراکی های چاق کننده، مخصوص لاغرها

ParisNajd4048 300x225 خوراکی های چاق کننده، مخصوص لاغرها

خوراکی های چاق کننده

 

افرادی که کمبود وزن دارند ضعیف‌تر هستند و ممکن است به بیماری‌های مختلفی دچار شوند.یکی از دغدغه های افراد لاغر رسیدن به وزن ایده ال و مناسب است.
همیشه لاغر کردن و رسیدن به اندامی مناسب یکی از سوژه های اصلی مطالب علمی بوده است و به همین دلیل کمتر به موضوع چاق شدن و افزایش وزن پرداخته شده است.
چاقی بسیار زیاد و یا کمبود وزن هر دو از جمله مواردی هستند که نمی‌توان به آن‌ها به عنوان شرایط سالم نگاه کرد. افرادی که کبود وزن دارند ضعیف‌تر هستند و ممکن است به بیماری‌های مختلفی دچار شوند در حالی که با کمی غذا خوردن  و البته تغذیه سالم و صحیح می‌توانند به وزن دلخواهشان برسند.

در این مطلب به  معرفی چند نمونه از خوراکی های چاق کننده  می پردازیم:

گردو :

گردو یکی از خوراکی های چاق کننده می باشد و  یکی از آجیل‌هایی است که به شما کمک می‌کند تا خیلی سریع و طبیعی چاق شوید. میزان امگا ۳ در این ماده بسیار زیاد است و از بیماری‌های مختلف در بدن شما جلوگیری می‌کند.

نارگیل :

نارگیل یکی از بهترین میوه‌هایی است که می‌توانی ان را جزء خوراکی های چاق کننده محسوب کرد . از ان برای چاق شدن  استفاده کنید. آب نارگیل دارای مواد مغذی بی شماری است و کالری بالایی دارد که می‌تواند به شما در افزایش وزن کمک کند.

موز:

موز میوه ای که می‌تواند به عنوان یک کربوهیدرات سالم از آن نام برد و یکی دیگر از خورا کی های چاق کننده است. موز همچنین می‌تواند انرژی روزانه شما را نیز تأمین کند.

دانه های مغذی:

از جمله دانه های مغذی می‌توانیم به تخم کتان، تخمه هندوانه، شاه دانه و کنجد اشاره کنیم که هر کدام آن‌ها دارای اسیدهای چرب مفید برای بدن هستند و به شما در چاق شدن کمک بسزایی می‌کنند.

بادام:

بادام یکی از تنقلات سالم که می‌توانید روزانه از آن استفاده کنید. سرشار از ویتامین‌های مختلف و همچنین مبارز بیماری‌های عصبی است. بادام نیز می‌تواند به افراد لاغر کمک بسزایی بکند.

روغن زیتون:

هیچ پزشکی را پیدا نخواهید کرد که روغن زیتون را توصیه نکند. این روغن نه تنها به شما در چاق شدن کمک می‌کند بلکه از بیماری‌های قلب و عروقی نیز پیشگیری می‌کند.از جمله دانه های مغذی می‌توانیم به تخم کتان، تخمه هندوانه، شاه دانه و کنجد اشاره کنیم که هر کدام آن‌ها دارای اسیدهای چرب مفید برای بدن هستندو به شما در چاق شدن کمک بسزایی می‌کنند

سیب زمینی:

منبعی عظیم از کربوهیدرات‌ها و همچنین مملو از مواد مغذی است که البته همیشه به عنوان یک ماده چاق کننده از آن نام برده می‌شود.

لوبیا:

لوبیا مملو از پروتئین است و با کالری زیادی که دارد می‌تواند انرژی شما را برای کارهای سخت تأمین کند و همچنین به شما در چاق شدن نیز کمک بسزایی می‌کند.

موجودات دریایی:

ماهی‌های آزاد و تن و همچنین میگو از جمله مواد دیگری هستند که دارای مواد مغذی مختلف مانند امگا ۳ هستند. این مواد همچنین به شما در داشتن بدنی سالم و چاق نیز کمک می‌کنند.

 

 


آب کردن چربی های شکم در ۹۰ روز

%name خوراکی های چاق کننده، مخصوص لاغرها

جهت توضیحات کامل اینجا را کلیک کنید