فیلم اژدها وارد میشود:فیلمی که ۴۰ سا ل قبل ۲۵ میلیون دلار تنها در آمریکا فروخت

 

وارنر بروسی ،کلیکسون  عکس و مدارک مربوط فیلم اژدها وارد میشود.را به مناسبت ۴۰ سالگی تولید فیلم در ۱۱ ژوئن ۲۰۱۳ منتشر کرد این مجموعه با جوایزی نیز بسته بندی شده بودند .این بسته بندی شامل کارد پستال و یک عکس ویژه بودند.

این فیلم ۴۰ سال پیش تولید شد و توانست ۲۵ ملیون فروش داخلی داشته باشد.برابر با ۱۸۰ ملیون دلار امروز  این فیلم همچنین به صورت DVD بفروش رسید(در ۴۵۰ هزار نسخه از سال ۲۰۰۴)سالی که به عنوان روز فرهنگ فیلم ملی آمریکا معرفی شد.

در میان این برنامه های ویژه وجود افرادی چون پاول هلر جلب توجه می کرد که او در  فیلم های مسیر عبور،بازگشت به جزیره هان،وینگ چان ایفای نقش کرده بود.سپس آنها از همسر بروس لی (لیندالی کادول)مصاحبه ای انجام دادند. این برنامه از چندین شبکه پخش گردید.

نمایشگاه پوستر کونگ فودر کالیفرنیا افتتاح می شود

در ۱۷ اوریل ۲۰۱۳،آکادمی علوم و هنور موش پیکچر،یک نمایشگاه را با نام پوستر های کونگ فو از کلیسون استفان چن را در کنار ۴۰ سالگی ساخت فیلم اژدها وارد می شود (بروس لی) در بورلی هیلز کالیفرنیا برگزار کرد.این برنامه با معرفی دست اندرکاران فیلم مثل جان ساکسون،میشل آلین،گیل هابس(فیلم بردار)و پاول هلر و فرد وینتراب(تهیه کنندگان) آغاز به کار کرد.در سال ۲۰۱۱ استفان چن،کلیسون ۸۰۰ عکس خود را به این آکادمی تقدیم کرد.همچنین یک پوستر ۶ گانه از فیلم اژدها وارد می شود همراه با دیگر کارتهای نمایشگاه اورده شد و چندین ایستگاه مخصوص برای این فیلم ها در نظر گرفته شده بود.

ژانر کونگ فو مربوط به سینمای دهه ۱۹۷۰ است ،که البته توانست فرهنگ فیلم های آمریکایی را دستخوش تغییر کند .

استفان چن:از اینکه این فرمت را داشتم به خودم افتخار می کنم،و حالا واقعا هیجان زده شدم که این همه عکس را برای تماشاگران به نمایش گذاشته اند.

همچنین برای گرامیداشت کار های بروس لی،نمایشگان عکس ستاره های بعد از ان را هم منتشر کرد:مثل جکی چان،سانی سیبا،ساموهانگ،جت لی و چوک نوریس،در این میان رزمی کاران زنی نیز حضور داشتند مثل آنجلا مائور و سوشیومی(با نام اتوسکوشیومی)

این نمایشگاه از روز۲۵ آگوست ۲۰۱۳ در محل گالری آکادمی بورلی هیلز برگزار شد.(بین ساعات ۱۰ تا ۱۷ ۳ شنبه تا جمعه و اخر هفته ها از ۱۲ تا ۶ بعد از ظهر بدون ورودی)