بزرگترین رویدادهای جهان رزمی

بزرگترین رویدادهای جهان رزمی بزرگترین رویدادهای جهان رزمی

گیلبرت  یول از دنیای رزمی خداحافظی کرد

گیلبرت یول ورزشکار مسابقات گوناگون مانند UFC.RRIDE.RINGS.K-1.AF FLICTION و سایر مسابقات معتبر،سرانجام پس از ۱۶ سال حضور حرفه ای در رقابت های مختلف تصمیم گرفت که دستکش هایش را اویزان نماید.او این خبر را چند روز پیش از جشن تولد ۳۶ سالگی اش اعلام کرد.یکی از هیجان انگیز ترین مبارزات وی ،تقابلش با سمی شیلت بود که اونیز اخیرا خبر بازنشستگی خود را اعلام کرده بود.

آخرین رنکینگ سنگین وزن mma

بر طبق اخرین رنکینگ اعلام شده،ورزشکاران زیر برترین مبارزان سنگین وزن MMaشناخته شدند.

۱-کین ولاسکوئز با ۸۰٫۷۶ امتیاز

۲-جونیور دوس سانتوس با ۷٫۰۹۵ امتیاز

۳-دانیل کورمیر با ۶٫۷۲۹ امتیاز

۴-آنتونیوسیلوا معروف به پاکنده با ۶٫۵۷۶ امتیاز

۵-فابریستیو و دروم با ۶٫۵۶۵ امتیاز

غول های جهان در چهارمین رویارویی

چهارمین دوره مبارزات جهانی ،توسط سازکمان جهانی این مسابقات WSOF، در تاریخ ۱۰ اگوست(۱۹ مرداد) در اونتاریوی امریکا برگزار شد.مهمترین مبارزات به شرح زیر است:

براندون همپل من-مارلون موراس

لوئیسی گونزالس-انتونیو مک کی

نیک نیوول-کیون کلدون

ری سفو-دیو هوکابا

 بزرگترین رویدادهای جهان رزمی

حکم حبس برای اقای داور!

جاش روزنتال ، داور مکسابقات UFC که برخی از به یاد ماندنی ترین مسابقات UFC را قضاوت کرده است،به اتهام استفاده از مواد مخدر به ۳۷ ماه حبس در زندان فدرال محکوم شد.این حکم اجباری بوده و قابلیت عفو مشروط راهم ندارد.خبر ها حاکی از کشف ۱۰۰۰ گیاه افیونی در محل زندگی اوست.

خداحافظی قهرمان افسانه ای کیک بوکس و mma

سمی شیلت، قهرمان افسانه ای کیک بوکس و mma معروف به برج بلند دلیل خداحافظی از مبارزات را مشکلات قلبی عنوان نموده است.این مبارز هم توانسته بود ۴ قهرمانی مسابقات جهانی۱Grand prix k- را بدست اورد و هم در تورنمنت های بین المللی در سال های ۲۰۰۵،۲۰۰۶،۲۰۰۷،و۲۰۰۹ مقام قهرمانی را از آن خود کند.او با قهرمان های بزرگی مثل جاش بارنت و فدور ایملیاننکو مبارزه کرده است.

رویارویی هیجان انگیز دو تازه کار

یکی از جذاب ترین مبارزات در مسابقات world max final k-1 میام سالوادور گوئرو و کریستین باریونو و برای قهرمانی در وزن ۶۱-۵ کیلو خواهد بود.این دو مبارز میان هواداران خیلی معروف نیستند،اما بدون شک و به گواه کارشناسان و با توجه به آمادگی این دو مبارز رقابت میان انها قطعا از هیجان انگیزترین مسابقات در جزیره زیبای مایئرکا خواهد بود.باریو نوولذ در ۳۰ مسابقه اخیر خود ۲۲ برو د ۸ باخت بدست اورده و گوئرو نیز در ۲۰ بازی آخر خود تنها ۲ بار شکست خورده است.

مایورکا،میزبان قهرمانانk-1

شانزدهمین دوره مبارزات world max final k-1،۱۴ سپتامبر امسال(۲۳ شهریور) در مایورکای اسپانیا برگزار خواهد شد.این مسابقات با ترکیبی از مبارزات برگزار ی شود که برخی سابقه حضر در ان را دارند و برخی دیگر از مبارزان طی مرحله مقدماتی k1جواز حضور در ان را بدست اورده اند.قهرمانان نامدار مانند اندی سوور(دارنده ۲ بار قهرمانی max k1)مایک زامبیدیس و ابراهام روکوئنی هیجان این دوره را بالا برده اند.

گئورگ سنت پیر:رسانه ها نمیتوانند بین من و روری مک دوناد را بهم بزنند

او گفت:من و روری باهم دوست هستیم و همیشه هم باهم در تماسیم.نمیدانم چه باید بگویم خبرنگاران میخواهند بین من و روری مشکل ایجاد کنند اما این اتفاق نمی افتد.

 

 

این در حالی است که چند روز پیش مک دونالد اعلام کرده بود که نمیخواهم با گئورگ مبارزه کنم ،قصد من مبارزه با یکی از ۱۰ ورزشکار یا ۵ ورزشکار برتر است.رسانه ها از این حرف مک دونالد تعبیر نادرست کرده بودند.

ادنالدوالیویرا بازگشت

ادنالدوالیویرا، پس از ۱۹ ماه دوری از مسابقات به UFCبازگشت.دوری وی از مسابقات یک علت  غم انگیز داشت.از دست دادن پدر،همین مسئله ادنالدوالیویرا را برای یک مدت طولانی از مسابقات دور نگه داشته بود.

گلوری ۱۰ در لس آنجلس

پس از برگزاری موفقیت آمیز مبارزات کیک بوکسینگ گلوری ۹ در نیویورک،این بار لس انجلس مقصد بعدی مسابقات گلوری قرار گرفت.

در این مسابقات۴ تن از برترین مبارزان میان  وزن جهان به صورت تک حذفی با هم مبارزه می کنند :ارتم لوین معروف به شیر از روسیه دارای رنکینگ ۱ دنیا،استفان ویکلینگ انگلیسی معروف به جراح،جیسون ویلفیس از هلند و جوشیلینگ.

گفتنی است در وزن های دیگر این مبارزات نیز بزرگترین مبارزان حضو دارند.

ایندیانا پولیس،قلب جهان

ایندیانا پولیس آمریکا اواخر ماه جاری میلادی (۲۸ آگ.ست،۶شهریور)میزبان رقابت های بسیاری خواهد بودکه در ان غول های UFC در مقابل هم قرار می گیرند،گل سر سبد این مبارزات می تواند مبارزه میان کارلوس کاندیت و مارتین کمپسن باشد که بی شک طرفداران زیادی را به سالن مسابقات خواهد کشید.

در سایر مسابقات این ورزشکاران مقابل هم قرار می گیرند.

رافائس دوس آنجوس-دونالدسرون

پاتولوتیاگو-کوین گستلوم

برادتاوارز-رابرت مک دانیل

اریک پرز-تاکیافیروگاکی