غلبه بر نقطه سکون یا عدم پیشرفت

2014 09 01 12.42.11 غلبه بر نقطه سکون یا عدم پیشرفت

به نظر من تقویت بیشتر عضلات تنها روشی است که به کمک آن میتوانید بر سکون یا عدم پیشرفت غلبه کنید و در واقع نوعی روانشناسی معکوس تلقی میشود.اگر به چنین مشکلی برخورد کردید باید از عهده حل آن برآیید .در این صورت نوعی عدم امنیت و ترس در شما به وجود می آید اما باید بدانید حرکاتی که در گذشته اجرا کرده اید هیچ کمکی به شما نمیکند.بنابراین باید روش کار و اجرای تمرینات را تغییر دهید.مفهوم عبارت فوق این است که گاهی اوقات مجبور میشوید برخلاف میلتان عمل کنید.مثلا همه میدانیم که رژیم غذایی چه نقش مهمی در تغییر شرایط فیزیکی ایفا میکند.چندی پیش اوری هوفمکلر مقاله ای راجع به رژیم غذایی جنگجو نوشت که روشی متفاوت با شش تغذیه از شش وعده غذایی روزانه را شامل می شود و یک نگرش جدید را در بر میگیرد.

انسان با تغذیه از ۶ وعده غذایی مختصر روزانه یا درصدد کاهش وزن است یا در زمینه تقویت حجم عضلات تلاش می کند.حال برای اینکه بر سکون یا عدم پیشرفت خود غلبه کند کافیست بعداز ظهر فقط از یک وعده غذا استفاده کنید.و به عبارت ساده تر روزه بگیرید تا به نتایج دلخواه برسید.

هنگامی که قصد دارید تکنیک های تمرین قدرتی را اجرا کنید افرادی به شما می گویند به طربق خاصی عمل کنید تا به نتیجه برسید اما ناگهان به مقاله ای برخورد میکنید که راجع به مزایای مقاله فوق العاده کند با شما صحبت می کند.به کمک این تمرین می توانید بدن را از قدرت فوق العاده ای برخوردار سازید
.تنها نکته مهمی که باید در تمام مراحل زندگی به آن توجه کنید این است که استفاده از رئش های یکنواخت و ثابت سبب پیشرفت و رشد عضلات نمیشود.به اعتقاد من زندگی باید به شکل دوره ای یا چرخشی اداره شود. زمانی که سیکل های مختلف زندگی را تجربه می کنید باید متوجه این مهم باشید تکنیکی که به شما کمک کند تا هر نوع مانع یا مرحله عدم پیشرفت را پشت سر بگذارید بهترین دوست شما حسوب می شود.
البته این مسئله در یک دوره زمانی معین صدق میکند.اگر میخواهید با رشد بیشتر عضلات مواجه شوید روش دیگر را امتحان کنید.بزرگترین مخترعان و هنرمندانی که تاکنون پا به عرصه حیات  گذاشته اند همان هایی هستند که هرگز از تلاش و مبارزه خسته نشده اند.آنها فقط به موفقیت های گذشته خویش اکتفا نکردند. بلکه همواره درصدد دست یابی به روش های جدیدی بوده اند تا با موفقیت از موانع عبور کنند.